Q-breaks 5D/4N Kis Gunesi

Kalabalıklardan tamamen kurtulmak isteyenler için mükemmel bir tatil! Yılın en soğuk mevsimlerinde seyahat edin ve kendinize özel olmanın keyfini çıkartın - plajlarda uzun yürüyüşler yapın, atraksiyonlardaki kalabalıkla karşılaşmayın, tesisinizin rahat konuk odasında birbirinize sokularak sessiz akşamlar geçirin. Tamamen gevşemek için harika bir yol! 

 • Bodrum, Bursa ve Antalya’da sadece seçilen Türk tesislerinde 5gün/4 gece konaklama. Katılan tatil tesisleri için ayrıntılı bilgi almak üzere lütfen

  Standart odada sadece 2 kişilik konaklama imkanı.

 • Seyahat imkanı sözleşme tarihinden itibaren 2 yıl geçerlidir. Seyahat sadece KASIM, ARALIK, OCAK, ŞUBAT, MART ve NİSAN aylarında yapılmalıdır.

 Şartlar ve Koşullar 

 • Satışa sunulan tüm hizmetler –aksi belirtilmedikçe- "konaklama" olup, devre tatil veya uzun süreli tatil hizmeti sözleşmesi ya da paket tur sözleşmesi değildir! Bu nedenle "Paket Tur Sözleşmeleri Uygulama Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik" veya "Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik (Madde 5., 6., 7., 8., 9/1)" hükümlerine tabi değildir.
 • İptal(cayma hakkı kullanımı), www.qnet.com.tr internet adresinden sözleşme  tarihinden itibaren 14 gün içerisinde yapılabilir. Sözleşme tarihinden başlayan 14 gün içerisinde talebiniz üzerine şirket tarafından rezervasyon onayı yapılırsa veya müşteri tarafından sözleşme tarihinden itibaren 14 gün içerisinde kullanılan/kullanımı başlayan satışlar bakımından cayma hakkı kullanılamaz.
 • Rezervasyonlar; KASIM, ARALIK, OCAK, ŞUBAT, MART ve NİSAN aylarında ilk gelen hizmeti önce alır esasına ve konaklama yapılacak tesisin seçilen tarihteki oda müsaitliğine göre yapılır.
 • Rezervasyon, talep edilen konaklama tarihinden en az 45 gün önce ve “Kış Güneşi” başlığıyla, “rezervasyon@qnetturkiye.com.tr” adresine konaklayacak kişi sayısı, konaklama tarihleri ile tesis alternatifleri belirtilerek yapılmalıdır.
 • Konaklamaya herhangi bir yemek, transfer ya da diğer olası giderler dahil değildir.
 • Kullanım ücreti ya da "Xchange ücreti" yoktur.
 • Rezervasyonu onaylı ancak fiziksel olarak kullanılmamış bir konaklamanın iptali durumunda, başka bir tarihe yeniden rezervasyonun yapılması talebi, ek bir rezervasyon ödemesine bağlı olarak mümkündür.
 • Konaklamanın yapılacağı yere giriş tarihinden 15 gün önceye kadar yapılan onaylı bir rezervasyonun iptali ve yeniden rezervasyonun yapılması talebi 50 ABD Doları yeniden rezervasyon ödemesine tabidir.
 • Konaklamanın yapılacağı yere giriş tarihine 15 ila 7 gün önceye kadar yapılan onaylı bir rezervasyonun iptali ve yeniden rezervasyonun yapılması talebi ise 75 ABD Doları yeniden rezervasyon ödemesine tabidir.
 • Kullanım başlangıcına 7 gün kala bildirilmiş olan yapılan onaylı bir rezervasyonun iptali ve yeniden yapılması söz konusu değildir.
 • Konaklama rezervasyonu kayıtlı alıcı dışındaki kişi/kişiler için yapılırsa 50 Amerikan Doları tutarında Misafir Sertifikası ücreti uygulanır.
 • Tesis listesi, yıl içerisinde sağlayıcı ile olan anlaşmamıza bağlı olarak değişime tabidir. Rezervasyon tarihinde eşit fiyat ve kalitede farklı tatil tesisleri temin edilmesi söz konusu olabilir. Müşteri bu durumu kabul ederek, birden fazla seçeneği olan ancak sadece müsait birinde ve ilgili 2 yıllık süre içerisindeki sadece KASIM, ARALIK, OCAK, ŞUBAT, MART ve NİSAN aylarında kesintisiz konaklama yapabilecek bir hizmet satın aldığını kabul ve teyit etmektedir. Belirtilen satış bakımından zaman zaman değişime tabi olarak sunulan tesis listesi içeriği, satıcı/alıcı bakımından eşit fiyat ve kalitede tesisler olarak nitelendirileceği taraflarca kabul edilmiştir. Ancak Tüketicinin belirtilen değişim ve farklı seçeneği kabul etmeyerek sözleşmeyi feshetme hakkı saklıdır. Bu ihtimalde satıcı sadece tüketiciye yapmış olduğu ödemenin iadesinden sorumludur. Bayramlar, Tatil Günleri, Noel ve Yılbaşı günleri bakımından rezervasyonların hızla tükeneceğini dikkate alınmalıdır!
 • Kalış süresinin farklı ve ayrı dönemsel günlere bölünmesine izin verilmez.

 

1. Lütfen bu onay belgesini, kimlik kartınız ya da pasaportunuzla tesise giriş yaparken ibraz

ediniz.

2. Tesise giriş yaparken 100 Euro depozito alınacaktır, odanız siz çıkışınızı yaparken kontrol

edilecektir ve herhangi bir zarar söz konusu değilse bu ücret tarafınıza iade edilecektir.

3. Üye, check-in sürecinin başladığı 14:00’dan sonrası için, herhangi bir erteleme durumu

talep ediyorsa, en az 72 saat veya 3 gün önceden QNet Promosyon şirketini mail yolu

bilgilendirilmelidir.

4. Uçak gecikmesi gibi öngörülemeyecek durumlarda, üye gecikmeyi ya da tesise giriş

saatinden daha geç bir saatte tesiste bulunabileceğini tesise aktarmalıdır. Bilgilendirme

yapılmadığı takdirde mevcut tesis rezervasyonu kabul etmeyebilir veya iptal edebilir.

5. Üye, tesise giriş tarihinde tesiste olmazsa veya tesiste kalması gereken süre kadar

kalmazsa, konaklamasının tekrar kullanım hakkı olmayacaktır.

6. Üye, daha önce tesise bilgi vermeden geç giriş yaparsa ya da rezervasyonunu kullanmazsa

herhangi bir şekilde iade veya uzatma talebinde bulunamaz.

7. Tesis yetkilileri, rezervasyon onayını takiben; rezervasyonu aynı büyüklük ve kişi

sayısındaki farklı bir odaya aktarma hakkını saklı tutar. Maksimum kişi sayısı, yaşlarının kaç

olduğu farketmeksizin, çocukları da kapsamaktadır.

8. Konaklama, herhangi bir yemek veya içecek içermez.

 

Evcil hayvanlara izin veriliyor mu?

Evcil hayvanlara izin verilmez.